ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ?

ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ?

0 Комментариев

29 квітня 2020 року АСЕТ розпочала нову РУБРИКУ «Я волонтер АСЕТ!». Ми хочемо привернути увагу суспільства до волонтерського руху. Адже волонтери — люди, які добровільно, безоплатно роблять добрі справи для суспільства. Волонтери АСЕТ 17 років проводять інформаційно-просвітницькі тренінги, куби, соціальні кампанії, консультації для підлітків, їх батьків та вчителів.. Це люди, які жертвують своїм часом, силами, фінансами, інтересами заради порятунку дітей від СНІДу, самогубств, насильства, небажаної вагітності; вони мотивують до здорового способу життя та зміцнюють родини України.

Вітаємо першого учасника РУБРИКИ «Я — волонтер АСЕТ» — волонтера Юлію.

ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ?

Юлія, волонтер АСЕТ м. Дніпро, мама прекрасних дітей і любляча дружина (більше 3 років в якості волонтеру АСЕТ проводить тренінги для дітей, батьків і педагогів по проекту «Університет здорової молоді»)
Чому я волонтер АСЕТ? Для мене це болюча тема, але добре, коли ти можеш поділитися з кимось своїм досвідом.
Знаєте, я та дитина, яка в 5 років розуміла, що їй потрібно вижити. Я та дитина, яка в 5 років думала, що коли у мене будуть діти я не дам пережити їм те, що пережила я.
Коли мені було 5 років, від мами пішов другий чоловік. Це був мій батько. Вона не могла дати мені і сестрі любові, якої ми потребували. Іноді ми дратували її, за що й отримували.
Згодом в нашій родині з’явився ще один папа. Він був алкоголіком.
Моє дитинство — це п’яний вітчим, це нескінченні бійки, це страх, коли ти ховаєшся вночі по кущах і переживаєш, щоб він не знайшов і не побив маму. Дуже часто ми залишалися голодними. Знаєте, я не застала війну, але дуже добре розумію, як це 1 булка хліба на сім’ю з 5 осіб на цілий день.
У 15 років моя сестра почала вживати алкоголь, зробила аборт. І це повністю її зламало. Мама не підтримала її, і я дуже шкодую, що в той момент не знайшлися такі волонтери як в організації АСЕТ. До сьогоднішнього дня вона так і п’є.
Ось так і вийшло, що я виросла без розуміння цінності сім’ї, в мені не було любові, я не вміла співчувати.
У 15 років я пішла з дому, жила з хлопцем. Я його любила? Ні. Але до мами я не хотіла повертатися. У 18 років я народила сина, це диво, подароване мені з небес. Через 2 роки народилася друга дитина. Але сім’я так і не склалася, ми розлучилися.

ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ?
Я вийшла вдруге заміж, у шлюбі народилася дочка. Проблем з дітьми не було поки вони були маленькі. Я думала у мене все класно. У старшого сина почався перехідний період, і я зрозуміла, що я не знаю, що робити далі. Я намагалася переконати його, що не потрібно рано зустрічатися, пробувати курити, пити. Але що робити, якщо його однолітки все це роблять? Я розуміла, що я не вмію виховувати підлітків.
В один прекрасний день мені запропонували стати волонтером АСЕТ. Я пройшла навчання АСЕТ і я вдячна кожному з тренерів АСЕТ. Ви навчили мене бути хорошою мамою, розуміти своїх дітей, відновити розуміння сімейних цінностей. Ви навчили мене любити, розширювати межі свого серця.
ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ? Завдяки АСЕТ я рятую життя. Я можу допомагати дітям, які переживають подібні ситуації, які переживала я. Я можу їх попередити про ризики вживання алкоголю, про ризик небажаної вагітності та навчити їх будувати щасливу родину.
Спасибі команді АСЕТ, що ви є.

ЧОМУ Я ВОЛОНТЕР АСЕТ?

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован

CAPTCHA ImageChange Image