ОНЛАЙН-МАРАФОН ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКИ

ОНЛАЙН-МАРАФОН ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКИ

0 Комментариев

ОНЛАЙН-МАРАФОН ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКИ

🙌 ОНЛАЙН-МАРАФОН ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКИ 🙌 #МарафонЩобЖити

А ви вважаєте зустріч з онлайн-знайомими безпечною?

4 квітня 2020 року ми звернулися до учасників Марафону ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКИ з проханням бути обережнішими у спілкуванні з онлайн-знайомими.

Чому?
Ми ніколи не можемо бути на 100 % впевнені, що на іншому кінці мережі саме та людина, з якою ми спілкуємося. Тому потрібно бути дуже обережними перед тим, як йти на реальну зустріч після домовленості про неї у мережі Інтернет!

😥Нажаль, сьогодні підвищується рівень злочинності в Інтернеті. Щороку сотні і сотні дітей викрадають злочинці, запрошуючи їх онлайн на реальні зустрічі. Частина таких дітей вже ніколи не побачать своїх рідних.

Ми надали дітям важливі правила стосовно онлайн-знайомих та зустрічей з ними:

1️⃣ Ніколи не погоджуйся на реальну зустріч з онлайн-знайомим, якщо ти його знаєш лише через соціальні мережі.
Така людина може прикидатися родичем або хлопцем чи дівчиною з паралельного класу, а виявитися злодієм😱.

2️⃣ Якщо будь-хто тебе кудись запрошує онлайн (навіть офлайн 😉) ти обов’язково маєш повідомити про це батьків або інших дорослих, які тебе виховують! Адже вони тебе люблять та гідні того, щоб знати: де ти і з ким ти.

Закон України захищає твої права та права інших онлайн-користувачів. Якщо хтось тебе запрошує на зустріч, шантажуючи або погрожуючи, обов’язково розкажи батькам та зверніться в поліцію.
116 111 – гаряча лінія довіри дітям, які зазнали булінгу або кібербулінгу (телефонуй 116 111 щодня з 12:00 до 16:00 по буднях)
102 — звертайся у поліцію цілодобово

P.s.: зайдіть на наші сторніки у соціальних мережах та зробіть репост та поставте лайк — давайте разом розповсюджувати «вірус» кібербезпеки😉👍

Якщо ви небайдужі до майбутнього дітей України, до їх безпеки та здоров’я, Ви можете стати частиною наших благодійних проектів, зробивши пожертвування.
Дякуємо за участь кожному! Усі кошти 💯 будуть витрачені на реалізацію проектів АСЕТ, які 17 років рятують життя дітей!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован

CAPTCHA ImageChange Image